akmens fasade (3)

Pievilcīgas krāsas, augsta kvalitāte un ilgmūžība ir īpašības, kuru dēļ akmens atkal ir atguvis savu vietu un arvien biežāk tiek izmantots fasāžu apdarē. Akmens fasāde nevar iziet no modes. Akmens fasāde ir ieguldījums uz mūžu. Tā izskatās skaisti, respektabli un cienījami.

“Pilsakmens” uzstāda granīta ,marmora, travertīna, dabīgā šīfera un citu materiālu akmens fasādes. Līdz šim uzņēmums ir veidojis akmens fasādes no plēsta dabīgā šīfera ”Graphite Black”, fasādes no matēta marmora ”Bianco Perlino”, fasādes no plēsta travertīna ”Classico”, Granīta ”G623” akmens fasādes, kā arī no citiem materiāliem. Turklāt, akmens tiek ne tikai montēts uz fasādēm, bet arī piegādāts no to ieguves vietām un apstrādāts.

Akmens fasādes izceļas ar to ilgmūžību, turklāt tām nekaitē ūdens un mūsu klimatam raksturīgie laika apstākļi: normālos apstākļos tas nedeformējas un nebojājas ārējo faktoru ietekmē. Turklāt, tās ir piemērotas faktiski jebkuram ēku veidam: gan jaunām un atjaunotām, gan daudzstāvu dzīvojamajām un privātajām, gan birojiem un sabiedriskā celtnēm. Starp citu, pārdomāti projektētas un būvētas akmens fasādes ir arī energoefektīvas, salīdzinot ar, piemēram, stikla fasādēm. Ne velti eksperti atzīst, ka Frankfurtes operas tornis ir labākā biroju ēka visā Vācijā, un viens no galvenajiem iemesliem šai atzinībai ir tieši iespaidīgā un energoefektīvā akmens fasāde.