IMG_0145

“Pilsakmens” klienti apzinās reputācijas un laba pirmā iespaida nozīmi. Kāpnes ir viena no pirmajām lietām, ko cilvēki pamana, pienākot pie kādas ēkas vai jau ieejot tajā. Tās ir kā vizītkarte, kas turklāt saglabājas nemainīga gadiem ilgi. Kas gan var vēl labāk pavēstīt par nama īpašnieka statusu, spēju domāt ilgtermiņā un stabilitāti visās jomās, kā pamatīgas, ekskluzīvas un kvalitatīvas dabīga akmens kāpnes?

Iespējams, tieši tāpēc granīta ”Nero Impala” kāpnes ir redzamas viesnīcā “Radisson Blu Ridzene”, granīta ”Tan Brown” akmens kāpnes ar uzbraucamo daļu slejas pie viesnīcas “Mercure Hotel”, bet granīta ”Multicolour Red”, “G654” un “G682” akmens kāpnes un pakāpieni ir redzami kā iekštelpās, tā pie māju fasādēm gan individuālajās, gan daudzdzīvokļu mājās. Kaut arī pieprasītākās ir tieši granīta kāpnes, tās iespējams izgatavot arī no marmora, kvarca vai citiem materiāliem. Aplūkojiet galeriju un sazinieties ar “Pilsakmens” speciālistiem, lai izvēlētos savas!

Akmens izturība un skaistums ir ticis novērtēts jau kopš neatminamiem laikiem un arī šobrīd tas ir atzīts un cienīts kā būvniecības profesionāļu un telpu dizaineru, tā vienkārši kvalitatīvu lietu pazinēju vidū. Pēc zināmas maldīšanās un meklējumiem pēdējā gadsimta laikā, cilvēki ir sapratuši un atkal novērtējuši dabīgu lietu vērtību. Tāpēc “Pilsakmens” ar lepnumu piegādā labākos dažāda veida akmeņus no visas pasaules, rūpīgi un meistarīgi tos apstrādā, un kvalitatīvi uzstāda jūsu mājā vai uzņēmuma telpās.