Pareizi izvēlētas dabīgā akmens palodzes lieliski papildina gan jebkuras ēkas interjeram, gan ārējo veidolu, piešķirot tai respektablu un gaumīgu izskatu. Šādas mājas piesaista skatienu un iepriecina kā īpašniekus, tā garām gājējus un viesus.

Cena sākot no 70€/m2

Pilsakmens akmens palodžu projekti

Granīta, marmora un kvarca palodzes ir viegli uzturēt un tās kalpo gadu simtiem ilgi. Pateicoties īpašajai materiāla struktūrai, tām ir augsta cietība un noturība pret apkārtējās vides ietekmi. Dabīgā marmora palodzes, tāpat, kā granīta palodzes, spēj izturēt lielu mehānisku slodzi. Faktiski to cietība ir tuva dimantam. Līdz ar to nav jāuztraucas, ka palodzes varētu saplaisāt, salūzt vai sadrupt kādu ārēju faktoru ietekmē. Arī ūdens šādā materiālā neuzsūcas, līdz ar to nepastāv to deformēšanās risks mūsu klimatisko apstākļu dēļ.

Granīta, travertīna un marmora palodzes ir pieejamas spilgtās un dabīgās krāsās, turklāt, gluži kā pirkstu nospiedumi, katra no tām ir unikāla un oriģināla, taču vienlaikus ar saskaņotu minerālu slāņu rakstu. Tās pat var uzskatīt par sava veida dabas un apstrādātāju kopīgi veidotiem mākslas darbiem, uz ko ir apbrīnojami skatīties un kam vienmēr patīkami pieskarties.

“Pilsakmens” piedāvā plašu granīta, marmora un travertīna palodžu klāstu ar dažādiem dzīslojumiem, vienreizējiem citu minerālu kristālu izkārtojumu, dabīgiem zīmējumiem un viegli plūstošām atšķirīgu toņu līnijām. Būtiski, ka akmens palodžu virsma nekad nemainīsies un kā krāsa, tā mirdzums saglabāsies arī nākamo paaudžu priekam.

Iespējamie akmens palodžu materiāli