Marmora-grīda-Galleria-Riga-4

Sākotnēji strūklakas tika veidotas kā dzeramā ūdens ieguves vietas gan privātās teritorijās, gan pilsētu laukumos. Līdz ar to tās parasti bija iedzīvotāju pulcēšanās vietas. Tomēr cilvēki mēdz uzturēties strūklaku tuvumā ne tikai praktisku apsvērumu dēļ: tekošs ūdens ir viena no tām nedaudzajām lietām, kas nekad neapnīk. Turklāt tā čalošana spēj arī nomierināt un palīdzēt atslābināties, tā kompensējot dažādu stresu un spriedzes radītās negatīvās emocijas. Ūdens pats par sevi ir cilvēka veselības un enerģijas avots.

Cena sākot no 800€/gab.

Tomēr ne visiem ir iespēja dzīvot un pastāvīgi uzturēties tekoša ūdens tuvumā. Līdz ar to dabīgā akmens strūklakas ir lielisks risinājums kā privātmāju iedzīvotājiem, tā dažādiem iepirkšanās vai darījumu centriem un atpūtas kompleksiem. Gaumīgas un kvalitatīvas granīta vai dabīgā marmora strūklakas ne tikai lieliski izdaiļo jebkuru vidi, bet arī piesaista cilvēku uzmanību, kas nav mazsvarīgi, ja vēlaties radīt patīkamu atmosfēru sev vai saviem viesiem un apmeklētājiem. Granīta, marmora un kvarca strūklakas ir iespējams uzbūvēt arī iekštelpās, lejup pa plakni krītoša ūdenskrituma veidā. Līdz ar to, gaiss vairāku desmitu metru rādiusā vienmēr būs svaigs, jonizēts un tīrs no putekļiem, kas pilsētas apstākļos nav mazsvarīgi. Vienlaikus ūdens lieliski slāpē apkārtējos trokšņus, tā norobežojot apkārtējos no ikdienas steigas un uzburot veldzējošu dabas klātbūtnes sajūtu.

Uzņēmums “Pilsakmens” piedāvā akmens strūklakas no granīta un marmora, kā arī citu materiālu, piemēram kvarca, strūklakas ar piegādi un montāžu.

Iespējamie strūklaku veidi

Iespējamie akmens strūklaku materiāli