Vannas istaba, protams, ir viena no personiskākajām un intīmākajām telpām jebkurā mājoklī. Līdz ar to tās iekārtojumu mēdz izvēlēties īpaši rūpīgi, jo vannas istabā nāksies uzturēties ik dienas. Tāpēc arī ir svarīgi veidot to patīkamu un mājīgu, izvēloties vislabākos materiālus. Galu galā, šī telpa reprezentācijai, bet gan vissvarīgākajiem cilvēkiem un, pirmām kārtām, sev.

Cena sākot no 120€/m2

Pilsakmens vannas istabu virsmu projekti

Dabīgā akmens virsmas ir ne tikai izsmalcināti skaistas, bet arī viegli kopjamas un laika gaitā nezaudē savas lieliskās īpašības. Ikviena vannas istaba, kurā tiek uzstādītas akmens virsmas vai vismaz akmens izlietnes, nekavējoties iegūst individualitāti, tā vairs nav tikai vienkārši telpa, kurā mazgāties. Jau ienākot šādā vietā, sajūtama majestātiska izsmalcinātība, kas paradoksālā kārtā spēj sniegt arī izteiktu mājīgumu.

Izvēloties sev piemērotāko virsmas materiālu, jāņem vērā, ka vannas istaba ir telpā, kurā pastāvīgi plūst ūdens, izgaro tvaiki un tātad ir paaugstināts mitruma līmenis. Tāpat tiek lietoti dažādi mazgāšanās un mazgāšanas līdzekļi, kurus ne katram materiālam ir pa spēkam izturēt. Svarīga ir arī tā izturība un cietība, jo ātrāk vai vēlāk gadīsies uz vannas istabas virsmas netīšām nomest kādu smagu vai asu priekšmetu. Visās šajās jomās dabīgs akmens ir nepārspēts materiāls ar īpašībām, kas nepiemīt ne mākslīgajam akmenim, ne citiem materiāliem.

“Pilsakmens” piedāvā izgatavot un uzstādīt jūsu mājoklī vai citās telpās dabīgā granīta vannas istabas virsmas, dabīgā kvarca vannas istabas virsmas un dabīgā marmora vannas istabas virsmas, kā arī dušas apšuvumu un vannas paneļu apdari.

Iespējamie vannas istabu virsmu materiāli