Akmens virtuves virsmas

Dabīgs akmens ir izturīgs un ārkārtīgi ilgi kalpojošs materiāls, kas turklāt arī lieliski izskatās un ienes gaumīgu eleganci jebkurā telpā. Tā asimetriskais dzīslojums, unikālā faktūra un uzbūve, savienojumā ar prasmīgu meistaru kvalitatīvi veiktu apstrādi ir pievienotā vērtība, ko citi materiāli nespēj sniegt.

Vienlaikus akmens virsmas, palodzes un akmens bāra letes ir arī ārkārtīgi funkcionālas un praktiskas. Tās ir viegli kopt, ja gadās izliet kādu šķidrumu. Tās ir izturīgas pret triecieniem un skrāpējumiem. Virtuvē to priekšrocība ir karstumizturība, kas nozīmē, ka katlus un pannas var droši likt tieši uz virtuves virsmas. Savukārt, vannas istabā svarīga ir akmens spēja neuzsūkt mitrumu, kas, atšķirībā no daudziem citiem materiāliem, ļauj efektīvi izvairīties no pelējuma veidošanās.

Granītu, marmoru, kvarcu un citus materiālus, kas tiek izmantoti dažādu akmens virsmu izgatavošanā, uzņēmums “Pilsakmens” piegādā no to ieguves vietām tādās valstīs, kā Zviedrija, Somija, Norvēģija, Krievija, Indija un Ķīna. Piedāvājums ir patiešām plašs, tāpēc gatavu akmens virsmu paraugus iespējams aplūkot galerijā. Tomēr šī ir tikai neliela daļa no iespējām, jo akmens virtuves virsmas un vannas istabas virsmas, kā arī akmens bāra letes un palodzes ir iespējams izgatavot dažādos veidos, krāsās un formās. Arī pēc individuāla pasūtījuma. Tā, kā katrai akmens plāksnei piemīt unikāls raksts, arī ikviena virsma būs neatkārtojama un tikai vienā eksemplārā.