Domājot par to, kādas virtuves virsmas izvēlēties, jāņem vērā vairāki faktori. Pirmkārt, tas ir praktiskums, jo virtuvē tomēr nepārtraukti tik griezts, smalcināts, cepts, vārīts utt. Līdz ar to, virsmai ir jābūt gana izturīgai, lai uz tās nepaliktu mehānisku bojājumu pēdas, kā arī viegli tīrāmai. Šādā skatījumā, akmens virsmas virtuvei, neapšaubāmi, ir vispiemērotākās. Dabīgā granīta virsmas, piemēram, ir karstumizturīgas – uz tām bez bažām var likt karstas pannas un katlus, nebaidoties par iespēju tās sabojāt. Lielāko daļa nažu var bez bažām izmantot, lai grieztu un smalcinātu gaļu vai dārzeņus tieši uz granīta vai dabīgā marmora virsmas.

Cena sākot no 120€/m2

 

Pilsakmens virtuves akmens virsmu projekti

Tīras granīta, marmora un kvarca virtuves virsmas ir arī higiēniskas, līdz ar to ēdiena gatavošana ir droša un šim procesam ideāli piemērota. Arī pēc gatavošanas nebūs nekādu raižu, jo virtuvi būs viegli kopt un paliekoši traipi tajā neveidosies.

Otrs aspekts – izskats. Gaumes, protams, mēdz būt dažādas, taču viena no lieliskākajām akmens īpašībām ir tieši neierobežotās iespējas šo materiālu piemērot katram interjeram. Sākot ar krāsu, kas varbūt ne tikai melna un balta, bet arī zilgana, zaļa vai sārta un beidzot ar plašām apstrādes iespējām. Granīta, marmora un kvarca virsmas iespējams veidot dažādās formās, savukārt faktūra vienmēr būs unikāla un neatkārtojama, jo divu vienādu virsmu pasaulē nav! Spīdīgi pulēta un vienkrāsaina vai gluži otrādi – dabiska, ar skaidri redzamiem minerālu slāņiem – atliek vien izvēlēties atbilstoši gaumei un vēlamajai noskaņai.

Uzņēmums “Pilsakmens” piedāvā saviem klientiem dabīgā marmora virtuves virsmas, dabīgā granīta virtuves virsmas un kvarca virtuves virsmas.

Iespējamie virtuves akmens virsmu materiāli

 • Linda Sauškina

  Sveiki!
  Sakiet kāda ir aptuveni cena labām virtuves virsmām?

  • Labdien!

   Akmens virtuves virsmu izgatavošanas un uzstādīšanas cena vidēji ir 400 EUR par tekošo metru +PVN.

 • Ilze

  Labdien,
  Cik maksā kvarca virtuves darba virsma kvm? Piegāde un montāža?
  Paldies

  • Atis Mateisons

   Labdien,

   Akmens virtuves virsmu izgatavošanas un uzstādīšanas cena vidēji ir 350-400 EUR par tekošo metru +PVN.