versailles

“Arriaga” ražotie “Classic” produktu līnijas oniksa un marmora kamīnu portāli ir pareizas, simetriskas formas un klasiska dizaina kamīni, kas izrotāti ar dažādām detaļām, bareljefiem un pat skulpturāliem tēliem. Kamīni ir stilistiski pieskaņoti tam vēsturiskajam periodam, atbilstoši kuram kamīns ir veidots.

Cena sākot no 1000€

Pilsakmens uzstādītie akmens kamīni

Kaut gan pieejami ir arī dabīgā granīta kamīnu portāli un dabīgā kvarca kamīnu portāli, visplašāk pārstāvēti ir tieši marmora kamīnu portāli. “Pilsakmens” piedāvā tādus modeļus, kā “Agra”, “Luxor”, “Grenoble”, “Preston”, “Pompeya”, “Washington”, “Charlotte”, “Lara”, “Stella”, “Viola”, “Caspi”, “Helena”, “Lisboa”, “Verona”, “Atenas”, “Merida”, “Paris”, “Boston”, “Burgos”, “Amberes”, “Praga”, “Versailles”, “Bruselas”, “Dublin”, “Oxford”, “Florencia”, “Pisa”, “Oslo” un “Atlanta”. No oniksa kamīniem izceļams tāds modelis, kā “Odessa”.

Lai arī tie visi ir klasiska dizaina kamīni, to dizains un ārējais apdares veids būtiski atšķiras. Līdz ar to nepieciešams pirms iegādes ne vien aplūkot galerijā apskatāmos attēlus, bet arī sazināties ar uzņēmuma speciālistiem, kas labprāt sniegs izsmeļošas konsultācijas ieteiks piemērotāko klasisko kamīnu veidu tieši jūsu mājoklim. Pareizi izvēlēts klasisks akmens kamīna portāls rada patīkamu, mājīgu atmosfēru, sniedz komforta sajūtu un harmoniski papildina interjeru. Turklāt, atšķirībā no citiem materiāliem, tas kalpo gadiem ilgi, pateicoties lielai siltumizturībai garantē daudz augstāku drošības līmeni, ir nepārspējami izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem un, visbeidzot, dod ne tikai siltumu, bet arī izsmalcinātu baudījumu acīm.

Iespējamie akmens kamīnu apdares materiāli