SUN--1024x693

Kā jau liecina sērijas nosaukums, “Exclusive” dabīgā akmens kamīni izceļas ar īpašu apdares stilu. Jau no pirmā acu uzmetiena ir skaidrs, ka tie nav parasti, klasiski kamīnu portāli, bet mūsdienīgi mākslas darbi, kas pievērš uzmanību un liek ikvienam interjeram izskatīties izsmalcināti. Šī sērija, ko radījis starptautiski atzītais Barselonas industriālais dizaineris Džozefs Guiu (Josep Guiu), jau sākotnēji ir izstrādāta ar mērķi izmainīt cilvēku priekšstatus par to, kādam jābūt kamīnam. Galvenās vērtības – vienkāršība, dabiskums un inovācijas it visā.

Cena sākot no 1000€

Pilsakmens uzstādītie akmens kamīni

Piemēram, “Arriaga Exclusive Sun” ir sienā iebūvējams modelis ar apaļu “muti”, kas uzstādāms gan horizontāli, gan vertikāli. Līdz ar tajā degošo uguni norāda un autora ideju – sauli, kas vienmēr ir ar mums, mūsu mājās. Būtiski piebilsts, ka šis modelis, līdz ar “Moon” un “Cubic”, ir ieguvis “Red Dot Award” 2009. gada dizaina balvu.

Modelis “Moon” ir veidots no divām vizuāli atdalītām daļām, kas gaumīgi ienes telpā atgādinājumu par šo debess ķermeni. Arī šo 110 X 190 X 12 centimetrus lielo kamīnu ir iespējams uzstādīt kā horizontāli, tā vertikāli. Arī “Modis” ir veidots no diviem atšķirīgiem, taču neitrālas krāsas materiāliem, kas ļauj to veiksmīgi iekļaut teju jebkurā projektā. Savukārt “L Series” ir pieejams vairākos izmēros, atkarībā no telpas lieluma. Uzstādot kamīnu vertikāli, tas aizņems 100 X 130 X 44 vai 100 X 160 X 44 centimetrus lielu vietu, bet horizontāli – 160 X 100 X 44 vai 160 X 130 X 44 cm. Tāpat šajā sērijā ietilpst arī “L4 Series” un “Cubic” modeļi.

Iespējamie akmens kamīnu apdares materiāli