S2

Kaut arī kamīnus mūsdienās iespējams veidot dažādās sarežģītības pakāpēs un izmantojot neparastas tehnoloģijas, šajā sērijā ietilpstošie modeļu galvenā ideja ir gaumīga vienkāršība, pārdomātas detaļas un vienkārši labs stils. Tie ir pieci izsmalcināti, īpaša dizaina k

amīni ar dabīgā akmens apdari: “Leda”, “Leda – C”, “Wave”, “S2” un “S4”. Visi šie modeļi ir uztverami kā dizainera radīti mākslas darbi, līdz ar to izvēloties sev atbilstošāko, ir vērts saprast, ko autors gribējis pavēstīt.

Cena sākot no 1000€

Pilsakmens uzstādītie akmens kamīni

“Leda”. Šī modeļa moto ir “vienkāršības skaistums”. Uguns stihija perfektā līdzsvarā ar vidi, kurā akmens simbolizē dabiskumu. Nekas šajā kamīnā nav nejaušs, taču vienlaikus un tā izskats nepārtraukti it kā tiecas sasniegt ideālas proporcijas.

“Leda – C”. Kamīna uzdevums ir uzskatāmi parādīt, kā materiālais un patiesi būtiskais savstarpēji papildina viens otru. Līdz ar to forma šeit atdzīvina un pasvītro ideju.

“Wave”. Oriģinālā un ekskluzīvā forma neapšaubāmi pievērš uzmanību ar vieglu, akmenī iemūžinātu kustību. Visa centrā – “ierāmēts” siltums graciozā mūžīga materiāla ietvarā.

“S2”. Pievilcībai ir spēks. Lineāras formas un taisnas līnijas, kas negaidīti pārtrūkst, taču kopā saglabā nevainojamu harmoniju.

“S4”. Neatkarības simbols, kurā uguns varenība iegūst jaunu spēku. Dizaina būtība ir tā dinamismā. Kamīns ar savu personību un raksturu, kura vērtība ir spēcīga un neapvaldīta enerģijas izlādēšanās ik reizi, kad tas tiek iekurts.

Iespējamie akmens kamīnu apdares materiāli