bruugis

Akmens bruģis ir lieliska izvēle, iekārtojot pagalmus, ietves, dārza celiņus, taciņas un iebraucamos ceļus. Šāda seguma mūžs ir nesalīdzināmi ilgāks, kā parastajam, mākslīgā akmens bruģim, jo tas gadu gaitā nezaudē savu īpašo, dabīgo izskatu, saglabā visas vajadzīgās funkcijas un ir daudz izturīgāks. Būtiski, ka dabīgā granīta bruģis vai dabīgā kvarca bruģis ir arī pilnībā imūns pret laika apstākļu ietekmi.

Cena sākot no 25€/m2

Pilsakmens bruģēšanas projekti


Līdz ar to dabīgā akmens bruģis no granīta vai kvarca bruģis ir ilgtermiņa ieguldījums, ko novērtēs vēl jūsu bērni un mazbērni. Pierādījums tam ir daudzās Eiropas vecpilsētas, kur dabisks bruģis saglabājies lieliskā izskatā, neskatoties uz milzīgo daudzumu braucēju un gājēju, kas to lietojuši cauri gadsimtiem. Tiesa, atkarībā no konkrētās pilsētas iespējām, šajos objektos nereti ir izmantots arī dolomīta un marmora bruģis. Mūsdienās piemērotāks ir granīta bruģis, kas ne tikai izdaiļo un palīdz uzturēt teritoriju kārtībā, bet arī ienes vidē zināmu devu senatnes elpas.

Bruģi bez bažām iespējams izmantot arī tad, ja slodze paredzēta lielāka, piemēram, vietās ar vieglo automašīnu satiksmi. Tomēr tad jāizmanto arī akmens apmales. “Pilsakmens” granīta apmales vai kvarca apmales ir pieejamas plašā krāsu un izmēru klāstā, ļaujot izvēlēties savām vēlmēm un mājas vai pagalma dizainam piemērotāko risinājumu. Apmales var būt ne tikai ierasti pelēkas, bet arī melnas, sarkanīgi iekrāsotas, zaļas utt.

Pilsakmens bruģa veidi

 

Iespējamie bruģēšanas materiāli

  • Armands Raitums

    Labdien . Interesē pulēta/raupja granīta bruģakmens segums melns/pelēks/ 150x150x80 238 m2+- 10 m2 Proporcijas vēl jāprecizē. Cik izmaksā 1 m2.

  • Dainis Persidskis

    Nepieciešams bruģis, 5 līdz 6 cm no visām pusēm šķelti. Krāsains izmēri 10 reiz 10 5 reiz 5 ka mozaika. Lūgums sniegt atbildi ne uz mājas lapas diskusiju bet personīgi