Jupiter Centre

Dabīgā akmens kolonnas un stabi parasti tiek izgatavoti no granīta, marmora, oniksa, travertīna vai kvarca. Tradicionāli kolonnas ir balsti pārsedzošai būvkonstrukcijai, piemēram, sijai vai arkai. Tieši tās ļāva senajiem arhitektiem radīt tādus šedevrus, kā grandiozās Persepoles būves un Atēnu tempļus.

Cena sākot no 40€/m2

Pilsakmens akmens kolonnu un stabu projekti

Vienlaikus kolonnas nereti izmanto arī kā dekoratīvu vai norobežojošu elementu, jo tās lieliski iekļaujas telpās ar dažādu citu materiālu, piemēram, metāla, koka, keramikas vai ģipša elementiem. Mūsdienās granīta un marmora kolonnas nereti izmanto ne tikai lielās, plašās ēkās ar milzīgām zālēm un gariem gaiteņiem, bet pat normāla izmēra dzīvokļos, tā piešķirot tiem papildus estētisko vērtību.

Savukārt stabi noder gājēju un transporta plūsmas virzīšanai, kā arī pašas teritorijas norobežošanai un iežogošanai. Lieliski izskatās marmora un granīta norobežojošie stabi, kas gan prasa arī pareizu šo materiālu apstrādi. Ja vienkāršus betona un laukakmens stabus cilvēki ar zināmu pieredzi var arī izgatavot paši, tad marmora stabi, dabīgā kvarca stabi vai dabīgā granīta stabi ir kas tāds, ko mājas apstākļos izveidot neizdosies. Tāpēc “Pilsakmens” marmora stabus un dabīgā granīta kolonnas piegādā, apstrādā un montē izvēlētajā objektā, ņemot vērā projekta īpatnības un katra klienta prasības.

Kaut arī tradicionāli ne ti izplatīts, kvarcs kā materiāls ir vēl cietāks par granītu un marmoru, turklāt bez porām. Tāpēc arī kvarca stabi un kvarca kolonnas var būt lielisks risinājums. Sazinieties ar “Pilsakmens” speciālistiem, kas sniegs jums izsmeļošas konsultācijas par atbilstošākā materiāla izvēli!

Pilsakmens akmens kolonnu un stabu piedāvājums

 

Iespējamie akmens kolonnu un stabu materiāli