FAQ - biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir jūsu pieredze? 

Mūsu speciālistiem ir 25 gadu ilga pieredze akmens apstrādes jomā. Pilsakmens_fb_ready-0583

 Kādās valstīs jūs strādājat?

Strādājam Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Baltijā, Krievijā, Šveicē, Vācijā, Francijā, Lielbritānijā. Ja nepieciešams, varam sadarboties arī ar citu valstu uzņēmumiem un privātiem pasūtītājiem visā Eiropā un ārpus tās.

 Mums ir svarīgi, lai akmens izstrādājumi kalpotu ilgi. Vai jūs dodat kādas garantijas saviem darbiem?

Visiem darbiem tiek dota divu gadu garantija. Taču kvalitatīvas dabīgā akmens grīdas, virtuves virsmas, fasādes un citi izstrādājumi parasti kalpo paaudzēm ilgi – tos ir ļoti grūti sabojāt.

 Vēlos pasūtīt unikālu galdu. Tādu, kāda nav nevienam citam. Ko varat piedāvāt?

Pie mums pastāvīgi ir pieejami vairāk kā 100 dažādu veidu materiāli – granīts, marmors, kvarcs, onikss, travertīns un dabīgais šīferis. Noliktavā atrodas >5000 kv.m. dažādu akmens materiālu. Turklāt, akmens plākšņu faktūra, krāsa un citas detaļas ir unikālas. Līdz ar to, divus vienādus galdus neatradīsit.

 Kāpēc būtu jāizvēlas dabīgo akmeni, nevis mākslīgo? IMG_0123

Pirmkārt izturības dēļ. Nereti mākslīgais akmens vispār nav akmens, bet gan sakausējums. Tas ražotājiem izmaksā lētāk, taču līdz ar to kvalitāte ne tuvu nav ideāla. Otrs iemesls – šis materiāls ir unikāls, otra tādu nav! Vairāk par dabīgā akmens priekšrocībām var uzzināt šeit.

 Man patīk dzīvā uguns, taču neliekas, ka kamīns varētu iederēties mūsdienīgā dzīvoklī. Vai es kļūdos?

Mūsdienās kamīns pats par sevi ir ne tikai siltuma avots, bet pirmkārt dizaina elements. Pareizi izvēlēts kamīns iekļaujas telpā un harmoniski to papildina. Mēs piegādājam pasaules vadošo ražotāju kamīnu portālus kā arī izgatavojam kamīnus pēc individuāla pasūtījuma. Līdz ar to, lai kāds būtu telpas interjers, mēs spēsim piemeklēt tam atbilstošu kamīnu.