Facades and socles

Akmens kā drošs, izturīgs un dabīgs celtniecības materiāls, ir pazīstams jau tūkstošiem gadu.

Ne velti, slavenās Ēģiptes piramīdas un citas senatnes akmens būves stāv vēl šobaltdien. Arī vēlākos laikos no tā tika celti ne vien cietokšņi un pilis, bet arī dažādu ietekmīgu cilvēku rezidences, šādi uzsverot īpašnieka nozīmi, varu un ietekmi. Savukārt mūsdienās arhitekti un dizaineri aizvien vairāk novērtē akmens kā vērtīga celtniecības un apdares materiāla nozīmi – tā skaistumu, eleganci, gaumīgumu un praktiskumu.

Cena sākot no 60€/m2

Pilsakmens akmens fasāžu projekti

Cits iemesls akmens izmantošanai namu fasādēs ir tā energoefektivitāte. Mūsdienu dabīgā akmens fasādes parasti ir vēdināmas. Tā ir droša un praktiska metode: vispirms ēku nosiltina, pēc tam fasādes apdarē izmanto akmeni. Turklāt akmeni iespējams izmantot ne tikai būvējot jaunas, bet arī renovējot esošas ēkas. Līdz ar to, “Pilsakmens” fasādes un akmens cokoli ir piemēroti teju jebkuram projektam privātajā, sabiedriskajā vai darījumu apbūvē. Turklāt, ņemot vērā akmens kā materiāla prestižu un kalpošanas laiku, to var vērtēt arī kā nozīmīgu investīciju nākotnē, kas ceļ īpašuma vērtību un laika gaidā neprasa īpašu atjaunošanu vai labošanu.

“Pilsakmens” piedāvā augstas kvalitātes akmens fasādes no granīta, dažādu krāsu akmens fasādes no marmora, ilgmūžīgas akmens fasādes no dabīgā šīfera, kā arī travertīna un citiem materiāliem. Akmens tiek piegādāts no pasaules labākajām atradnēm un meistarīgi apstrādāts ar dažādām metodēm: pulēšanu, slīpēšanu, bučardēšanu, dedzināšanu, antiķēšanu vai apstrādi ar smilšu strūklu.

Iespējamie akmens fasāžu materiāli