Granīta, dabīgā kvarca flīzes vai dabīgā marmora flīzes ir vienlīdz piemērotas kā vannas istabām un citām iekštelpām, tā izmantošanai eksterjerā, piemēram, āra peldbaseiniem. Tās var kalpot gan kā galvenais virsmu pārklājuma materiāls, gan kā interesants dizaina vai ainavu arhitektūras elements. Tomēr ir ārkārtīgi svarīgi, lai dabīgā akmens flīzes tiktu pareizi ieklātas un visi flīzēšanas darbi noritētu profesionāli. Tāpēc situācijā, kad nepieciešama kvalitatīva, flīzēta akmens grīda kādā reprezentablā telpā, vai arī radusies vajadzība izdaiļot privātmājas sienas, uzņēmuma “Pilsakmens” meistari, ar vairāk kā 20 gadu pieredzi akmens un keramisko flīžu ieklāšanas un apstrādes jomā ir īstie speciālisti, pie kā griezties.

Cena sākot no 20€/m2

Pilsakmens flīzēšanas projekti

Mozaīkas flīzes sienām un akmens masas grīdas flīzes atšķiras pēc izmēra un sastāva. Tās var būt no dabīga akmens vai mākslīgi veidotas. Pastāv flīzes no keramiska sastāva, kam pa virsu ir uzlikts cits pārklājums. Ja sienām var izmantot gan viena, gan otra veida flīzes, tad grīdām vajadzētu izvēlēties flīzes ar akmens masas sastāvu. Granīta grīda, kvarca grīda vai marmora grīda būs izturīgāka, nedeformēsies un arī izskatīsies labāk. Izturīgākas, stabilākas un biezākas flīzes būtu jāizvēlas arī sabiedriskām telpām ar lielu noslodzi.

Jebkurā gadījumā, pareizo flīžu izvēlē ir nepieciešams speciāla padoms un arī pašus ieklāšanas darbus ir tikai loģiski uzticēt zinošiem speciālistiem. “Pilsakmens” veic visu veidu flīzēšanas darbus līdz 500 kv.m. dienā lielā apjomā.

Iespējamie dabīgā akmens flīzēšanas materiāli