Galleria Riga

“Galleria Riga” ir mūsdienīgs tirdzniecības centrs pašā pilsētas vidū, ērti pieejamā vietā. Tajā ir astoņi stāvi, divu līmeņu autostāvvieta un visplašākās iepirkšanās iespējas. Centra iekārtošanas darbu ietvaros, uzņēmums “Pilsakmens” izveidoja 1. stāva marmora mozaīkas grīdu 1000 kvadrātmetru platībā, kurā iestrādāti gan dažādas krāsas ģeometriski raksti, gan centra logo. Šajā projektā īpaši tika ņemta vērā materiālu izturība un kvalitāte, jo pirmajā stāvā atrodas daudzi pārtikas, dzērienu, tabakas un ziedu veikali, iespējams iegādāties arī preses izdevumus rotaslietas, kosmētiku un optikas izstrādājumus. Līdz ar to, tieši šajā stāvā ir lielāka apmeklētāju plūsma un grīdām jāspēj izturēt lielu slodzi. Tāpēc tika izmantoti tādi materiāli, kā “Bianco Cararra”, “Verde Guatemala” un “Giallo Reale” marmors, kuru “Pilsakmens” gan piegādāja no to ieguves vietām, gan apstrādāja un montēja.

Vienlaikus mozaīkas grīdas ieklāšanai tika veikta arī iespaidīga izmēra iekštelpu strūklakas uzstādīšana. Strūklaka ir izveidota vairākos līmeņos un tajā iekļautas vairākas skulptūras un iestrādāts zemūdens apgaismojums. Novērots, ka tā joprojām piesaista apmeklētāju uzmanību, pie strūklakas fotografējas un to aplūko gluži kā mākslas darbu.

Būtiski, ka visu šo apjomīgo darbu kopējais izpildes laiks bija tikai 3 mēneši, kas liecina par “Pilsakmens” meistaru augsto profesionalitāti un pieredzi.