Kāpnes ir viena no pirmajām lietām, ko pamana katra nama apmeklētājs. Tādēļ ir nozīme gan to izskatam un oriģinalitātei, gan izturībai. Dabīgā akmens trepes pie mājas ieejas piešķir tai prestižu un eleganci, savukārt iekštelpās pasvītro īpašnieku gaumi un neuzbāzīgi liecina par labklājību.

Cena sākot no 60€/m2

Pilsakmens akmens kāpņu projekti

Dabīgā akmens kāpnes ir praktiski nenolietojamas, jo apkārtējā vide tās gandrīz nemaz neiespaido. Līdz ar to, kāpņu mūžs var būt pat vairāki simti gadu.

Ārtelpās parasti tiek izmantoti granīta pakāpieni ar raupju, visbiežāk dedzinātu virsmu. Tie ir masīvi, ilgmūžīgi un spējīgi izturēt jebkādus laika apstākļus, nezaudējot savas lieliskās īpašības. Turklāt, lai izvairītos no tā, ka ziemā akmens pakāpieni kļūst slideni, tos iespējams īpaši apstrādāt. Savukārt pavasarī, pakāpienos nekad neparādīsies plaisas, kā tas sasalšanas – atkušanas procesa rezultātā mēdz notikt ar daudziem citiem materiāliem un, protams, tās arī nekad nesāks trūdēt, līdzīgi kā koka kāpnes.

Ņemot vērā klientu vēlmes un katra projekta unikālās nianses, “Pilsakmens” piedāvā izveidot un uzstādīt dabīgā akmens trepes no granīta, akmens kāpnes no kvarca, akmens kāpnes no marmora, kā arī citiem materiāliem. Tās iespējams izgatavot arī pēc individuāla pasūtījuma. Pieprasītākie apstrādes veidi ir dedzināšana vai plēsta un bučardēta virsma, taču nereti tiek izvēlētas arī slīpētas, pulētas, antiķētas un ar ar smilšu strūklu apstrādātas kāpņu virsmas.

 

Iespējamie dabīgā akmens kāpņu materiāli