Marmora grida - Galleria Riga (3)

Līdzīgi, kā apģērbu industrijā, arī akmens mozaīkas flīzes tiek ražotas atbilstoši modes tendencēm. Izstrādājot jaunas kolekcijas, tiek piesaistīti atzīti dizaineri un atpazīstami arhitekti. Vadošā flīžu dizaina valsts Eiropā ir Itālija, turklāt vienlaikus pastāv dažādi visai atšķirīgi stili un un novirzieni. Tomēr, runājot par materiāliem, nemainīgi atzītas ir dabīgā marmora mozaīkas flīzes, kvarca flīzes un granīta flīzes, kas uzskatāmas par mūžam aktuālu klasiku. Dabīgā granīta mozaīkas flīzes tika izmantotas jau tūkstošiem gadu atpakaļ, kad senie mākslinieki veidoja dažādus interesantus un acīm tīkamus rakstus vai pat iekodēja sienu un grīdu apdarē veselus stāstus.

Cena sākot no 140€/m2

Pilsakmens mozaīkas flīžu projekti

Dabīgā granīta flīzes mēz būt dažādās krāsās ar atšķirīgu formu, izmēru un faktūru. Dabīgā akmens mozaīkas flīzes mēdz veidot arī, iekļaujot tajās stikla elementus, kas piešķir papildu estētisku vērtību un padara tās interesantākas. Arī izturīgās kvarca mozaīkas flīzes ir izmantojamas daudzos un dažādos veidos, sākot ar vannas istabu un virtuvju apdari, un beidzot ar baseiniem, jo mozaīkas flīzes ir ideāls risinājums telpām ar paaugstinātām prasībām pret mitrumizturību.

Protams, flīzēt var ne tikai sienas – lieliski izskatās un kalpo arī dabīgā granīta grīda, dabīgā kvarca grīda vai dabīgā marmora grīda. Patiesībā akmens flīzes grīdai ir ideāli piemērotas, jo ir ļoti praktiskas un izturīgas. Tās novērtē arī ainavu arhitekti un dizaineri, jo kvalitatīvas un gaumīgas flīzes spēj uzlabot dažādu dārzu un parku izskatu.

Viens no nozīmīgākajiem uzņēma “Pilsakmens” veikumiem ir oriģināls un neatkārtojams akmens mozaīkas flīžu pasūtījums Krievijas vēstniecībai Francijā.

Iespējamie mozaīkas flīžu materiāli