Par mums

SIA “Pilsakmens” ir inovatīvs un strauji augošs ģimenes uzņēmums ar bagātu pieredzi. Neskatoties uz to, ka uņēmums ir dibināts salīdzinoši nesen, 2011. gada sākumā, uzņēmuma īpašniekiem un speciālistiem ir 25 gadu ilga pieredze akmens apstrādes jomā. Vienlaikus notiek nepārtraukta attīstība, investējot ievērojamus līdzekļus jaunāko akmens apstrādei nepieciešamo iekārtu iegādē un apgūstot modernākās tehnoloģijas. Nepārtraukti tiek papildināta dabīgā akmens plākšņu noliktava ar jauniem materiāliem.

Veicam pasūtījumu izpildi Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Baltijā, Krievijā, Šveicē, Vācijā, Francijā, Lielbritānijā. Ja nepieciešams, varam sadarboties arī ar citu valstu uzņēmumiem un privātiem pasūtītājiem visā Eiropā un ārpus tās.“Pilsakmens” piedāvā pilnu akmens apstrādes ciklu: piegādi, apstrādi un montāžu. Ražotnē pastāvīgi ir pieejami aptuveni 500 dažādu veidu materiāli, no kuriem tiek gatavotas virtuves galdu un darba virsmas un akmens vannas istabas virsmas, akmens bāra letes, akmens kāpņu apdare, akmens palodzes, kamīnu akmens apdare, akmens strūklakas, bruģakmens, akmens flīzes, akmens kolonnas, akmens stabi un citi dabīgā akmens izstrādājumi. Kopumā granīta, marmora, kvarcīta, oniksa, un travertīna krājumi ir apjomīgi, vairāk kā 20000m2, kas ļauj izraudzīties piemērotāko materiālu visdažādākajiem projektiem un pasūtījumiem, ņemot vērā katra klienta individuālās vēlmes un ieceres.

Pirkums, kas kalpo paaudzēm ilgi

Tirgū ir pieejams ļoti plašs klāsts dažāda materiāla virtuves un vannas istabas virsmas, flīzes grīdām un sienām, kāpnes un palodzes. Ja svarīgi ir atrast visizturīgāko risinājumu, speciālisti iesaka izvēlēties dabīgu akmeni, piemēram, granītu. Pirmajā mirklī tas var šķist dārgi un pārlieku ekskluzīvi, taču domājot ilgtermiņā, kvalitatīva dabīgā akmens virtuves virsma vai dabīgā akmens vannas istabas virsma noteikti atmaksāsies.Nozīmīgākās dabīga akmens īpašības ir tā ilgmūžība, kā arī noturība pret mehāniskiem bojājumiem un apkārtējās vides ietekmi. Par to var pārliecināties, aplūkojot senas celtnes, kas gadsimtiem ilgi ir saglabājušās teju nemainīgā izskatā. Līdzīgi ir arī ar interjeros izmantoto dabīgo akmeni: dabīgā akmens virtuves virsmas un vannas istabas virsmas ir grūti sabojāt.

Biežāk uzdotie jautājumi

Granīts un mākslīgais akmens - kvarcs, ilgtermiņā būs vispraktiskākie materiāli. Tabulā esam aprakstījuši populārāko materiālu īpašības.GranītsGranīts ir akmens ar zemu porainību un ir 100% dabīgs materiāls, kurš perfekti iederas gan virtuves, gan vannas istabas virsmai! (Moha skala - 7)Priekšrocības                                                          - 100% dabīgs materiāls- izturīgs pret skrāpējumiem- karstuma izturīgs- krāsu dažādība- viegli kopjams- tumšajiem granītiem piemīt ļoti zema porainība (0 - 0,2%)Trūkumi- gaišais granīts ar laiku var palikt tumšāks, ja šķidrums uz virsmas uzglabājas ilgāku laiku KvarcsKvarcs sastāv no 93% dabīgām vielām un 7% no pigmenta un poliestera sveķa! Kvarcam ir ļoti zema porainība un ir viens no viss praktiskākajiem materiāliem virtuves virsmām. (Moha skala - 7)Priekšrocības- izturīgs- izturīgs pret skrāpējumiem- karstuma izturīgs (līdz 300 grādiem)- viegli kopjams- izturīgs pret skābēm- zema porainība (0,01%)Trūkumi- paredzēts tikai iekštelpām MarmorsMarmors ir ļoti elegants dabīgais materiāls. Vispopulārākais marmors virsmām ir Carrara (Itālija). Marmors nav viss praktiskākais materiāls virtuves virsmām! (Moha skala - 4)Priekšrocības- 100% dabīgs materiāls- karstuma izturīgsTrūkumi- skābes atstāj traipus- saskrāpējams ar cietu objektu

Pie mums - lielākajā dabīgā akmens plākšņu noliktavā Baltijā ir pieejami ~500 dažādi materiāli ~ 20 000m2 apjomā.

Lūdzu nosūtat uz mūsu e-pastu pilsakmens@pilsakmens.lv vai nododat birojā informāciju 1.Aptuvenie izmēri Jums interesējošajām detaļām2.Vēlamais materiāls 3.Visa papildus informācija, kuru varat sniegt par vēlamo materiāla apstrādi, montāžas nepieciešamību u.t.t.Tāmi parasti sagatavojam 1-2 darba dienu laikā.

Akmens loksnes ir pieejamas dažādos izmēros, lielākās ir ~ 300 x 200cm izmērā.Pārsvarā strādājam ar materiāliem biezumos 2cm un 3cm. Šie ir populārākie biezumi priekš apdares celtniecībā, interjerā u.t.t.Piedāvājam arī materiālus citos biezumos kā piemēram ir pieejamas granīta un marmora flīzes 1,2cm un 1,5cm biezumā, un granīta pakāpieni 6cm biezumā.

Pasūtījumam izvēloties dabīgo akmeni, materiāls ir rūpīgi jāapskata un jāsaskaņo uz vietas noliktavā pirms sākta pasūtījuma izpilde. Sakarā ar to, ka pasūtījumā izvēlēts dabīgs akmens, jāņem vērā, ka materiālā iespējamas toņu nianses, joslas, mikroplaisas, poras un citi veidojumi, kas raksturīgi dabīgam akmenim.Pēc akmens izstrādājumu izgatavošanas pretenzijas pret akmenī esošajiem veidojumiem netiks pieņemtas.Sagatavojot tāmi, norādīsim aktuālo termiņu Jūsu projektam.Darbu izpildes termiņš no brīža, kad saņemta avansa apmaksa un saskaņots materiāls, ir aptuveni  4–5 nedēļas. Izpildes termiņš var mainīties atkarībā no sezonas un pasūtījuma izmēriem. Izgatavotās detaļas no SIA PILSAKMENS ražošanas ceha uz montāžu objektā tiek izvestas tikai tad, kad Pasūtītājs ir veicis 100% apmaksu par pasūtījumu.Norādītais darbu izpildes termiņš ir aptuvens, un tas var tikt pagarināts, ņemot vērā pasūtījumu daudzumu akmens apstrādes cehā un pasūtījuma sarežģītību. Pasūtītājam nav tiesību pieprasīt kompensāciju no SIA PILSAKMENS sakarā ar pasūtījuma izpildes pagarinājumu.SIA PILSAKMENS ierodoties mērīt / montēt akmens detaļas objektā, NEVEIC santehniķu, elektriķu un demontāžas pakalpojumus.

Loksnes ir pieejamas no 1–7m2 dažādos biezumos.1m2 granīts:- biezumā 1cm sver ~30 kg- biezumā 2cm sver ~60 kg- biezumā 3cm sver ~90 kg  

Pilsakmens SIA īsteno atjaunojamo energoresursu ieviešanas projektu programmā “Energoefektivitātes paaugstināšana uzņēmējdarbībā” Globālos notikumu dēļ energoresursu tirdzniecības nozare arī Latvijā ir kļuvusi svārstīga un neparedzama, kas tiešā veidā ietekmē uzņēmuma darbību. Tāpēc Pilsakmens SIA ir izvērtējis pieejamos risinājumus iepriekš minētās ietekmes mazināšanai. Projekta ietvaros tiek plānots veikt ieguldījumus atjaunojamo energoresursu sistēmas izveidē, tādejādi būtiski samazinot neatkarību no energoresursu tirgus.Plānots uzstādīt saules paneļu sistēmu pašpatēriņam ar kopējo invertoru jaudu 50 kW un ar 140 saules paneļiem, kuru kopējā jauda ir 63 kW. Saules paneļu saražotais enerģijas apjoms nepārsniegs uzņēmuma patērēto elektroenerģiju gada griezumā. Pirmajos 12 mēnešos ar uzstādīto saules paneļu apjomu plānots saražot 63.125 MWh elektroenerģijas, tādejādi panākot siltumnīcefekta gāzu emisiju samazinājumu 6.88 tonnu CO2 / gadā. Projekta kopējās izmaksas: 64 957.64 Eur ar PVN                        Eiropas savienības finansējums: 16 105.20 Eur                                                         Projekta īstenošanas ilgums: 03.2023.-12.2023.  SIA Pilsakmens veic ieguldījumus procesu digitalizācijā un automatizācijā Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2.2. reformu un investīciju virziena "Uzņēmumu digitālā transformācija un inovācijas" 2.2.1.4.i. investīcijas "Finanšu instrumenti komersantu digitālās transformācijas veicināšanai" ietvarosProjekts “SIA Pilsakmens saimnieciskās darbības digitalizācija” Projekta mērķis ir uzlabot uzņēmuma esošo ražošanas procesu automatizāciju un digitalizāciju. Projekta ietvaros ir paredzēti trīs digitālās stratēģijas attīstības pasākumi, kas saistīti ar ražošanas iekārtu automatizāciju. Projekta kopējās izmaksas: 290 026.69 EUREiropas Savienības finansējums (kapitāla atlaide un subsīdiju ekvivalents): 117 465.48 EURProjekta īstenošanas rezultātā, tiks būtiski uzlabota uzņēmuma ražošanas infrastruktūra, kā arī tiks ievērojami samazināts izmantotā ārpakalpojuma apjoms. Ražošanas procesa digitālā transformācija tiks veikta pulēšanas, plātņu izgriešanas un formu izgriešanas procesā. Investīciju rezultātā sagaidāms produktivitātes pieaugums, atsevišķu ražošanas elementu pašizmaksas samazinājums, kā arī manuālā darba apjoma samazinājums un darba drošības līmeņa palielinājums. Projekta īstenošanas ilgums: 2022-09-09 2024.g.                                    #NextgenEU, #InvestEU

SIA “PILSAKMENS” ir noslēdzis 2016.gada 26.oktobra līgumu Nr. SKV-L-2016/890 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.